Yiwuban megnyíltak a piacok

Miután a yiwu főbb piacai megnyíltak, egyre több internetes híresség élő közvetítése érkezett a piacra, néhány bolttulajdonos, boltos asszisztens közvetlenül a csatába, a kereskedők horgonyokká váltak, a webes hírességek élő közvetítése "megragadta" az üzletet, forró hullámgá váltak a yiwu piac.

Az online és az offline integráció elősegítése érdekében városunk olyan tevékenységeket szervezett, mint például az "e-kereskedelem a piacon", "igazságos áruk online", "internetes hírességek élő közvetítése meleg tavasz", "online kiállítás" stb. a város e-kereskedelme a piacra, és pontos termékválasztást, megrendeléseket és online értékesítést hajtott végre. A piaci szereplők az online piac bővítése érdekében üzletet hoztak létre az e-kereskedelmi platformon.

Városunk vonzza az élő közvetítési platformot, a webhíresség szolgáltató ügynökségeket és a jól ismert internetes hírességeket yiwu-hoz, hogy élő közvetítést végezzenek áruakcióval, a jól ismert élő közvetítési platformra, webhíresség-szolgáltató ügynökségek széles skálájára, saját áramlásával " internetes híresség ", adók, tehetségek vásárlása, gyermekiskola támogatása. Mall csoport lesz 25.000 négyzetméter a "központ", a webes hírességek élő ipari park. A politika irányítása alatt a piaci szereplők aktívan megváltoztatják a működés módját, a "webhíresség" árukkal, az élő adások értékesítése egyre virágzóbbá válik.

"A járvány különleges időszakában különösen fontos arra irányítani az üzemeltetőket, hogy új csatornákat nyissanak, például az online élő közvetítést, felgyorsítsák a vásárlók visszatérését és növeljék a piac bizalmát." A bevásárlóközpontért felelős személy elmondta, hogy a járvány az üzleti tulajdonosokat az átalakulás felgyorsítására kényszerítette: "a külkereskedelem visszaesései, sok kereskedő növelte a belföldi piac terjeszkedését. Néhányan korábban csak nagykereskedelemmel foglalkoztak, de most kezdenek figyelni az online közvetítés új módjára. "


Feladás ideje: 2020. július-02